TURCom'un Yıllık Olağan Satış Toplantısı Novotel'de Gerçekleşti

Her yılın Temmuz ayında yapılan TURCom Teknoloji'nin yıllık olağan satış toplantısı, tüm yönetim kadrosunun yanı sıra bölge müdürlüklerinden gelen Satış Yöneticileri ve Müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti.
12 Temmuz Cumartesi günü Novotel'de gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını Genel Müdür Yardımcısı Sayın Bayram Ali KAYHAN'IN yaptığı toplantıda, geçen 6 ayın değerlendirmesi yapılarak, önümüzdeki 6 ayın hedefleri hakkında bilgiler verildi.
TURCom Teknoloji Yazılım ekibinin yeni geliştirdiği ürünler hakkında bilgiler verilen toplantıda, SayNet Türkiye Genel Müdürü Kemal Metin YAZICI ve SayNet Sistem Uzmanı Fuat MÜMİNOĞLU, TURCom ile geliştirdiği akıllı güvenlik çözümü TRCtrust'ı anlatarak, soruları yanıtladı. Hakkında bilgi verilen diğer TURCom ürünleri ise şöyle;

TRCsipWiFizone: Kablolu veya kablosuz internet erişimine yönelik servisleri kullanmayı ve yönetmeyi kolaylaştıran, bir çözüm platformudur.

TRCtv: Bir merkez noktadan, internet protokolü kullanarak, belirli bir yayın listesi çerçevesinde, merkezdeki veya merkeze bağlı uzak uçlardaki bilgi ekranlarına görüntü ve ses aktarımı yapan kapalı devre bir TV sistemidir.

TRCivr: 24 saat kurumunuzu arayan kişileri sesli yanıt sistemi ile karşılayan ve tuşlar aracılığıyla istediği bilgilere ulaştıran etkileşimli sesli yanıt sistemidir. Canlı operatöre göre müşterilerinizi hatasız karşılar ve vakit kaybı olmadan yardımcı olur.

TRCix: Açık sistem altyapısı sayesinde mevcut santrallere IP PBX özellikler kazandıran, Türkçe web arayüzü ile yönetimi son derece kolay, ölçeklenebilen TURCom’un yeni nesil haberleşme platformudur.

TRCcallcenter: Yönetimi son derece kolay, donanımsal ve yazılımsal olarak istenildiği şekilde ölçeklendirilebilinen, sınırsız kanal yapısıyla da fiyat avantajı sağlayan bir sistemdir.

TRCkilit: Özellikle kuyumcular ve önemli eşyaların taşınmasını uzaktan kontrol etmek için geliştirilen, çanta ve kapı kilitlerini mobil imza ile takip ederek, yönetmenizi sağlayan bir TURCom çözümüdür.

TRCmobil capex: Firma çalışanlarına ait harcama formlarının onaylanması için ilgili birimlerin cep telefonlarına mobil-imza ile imzalayarak yönlendirilmesi, yönlendirilen formların da mobil imza ile onaylanması veya reddedilmesi uygulamasıdır.

Etkinliklerimiz - Kurumsal - Turcom