TURCom Teknoloji Türkiye'nin Dört Bir Yanındaki Müşteri İle Bir Araya Gelmeye Devam Ediyor

Sürekli geliştirdiği çözüm ve iş ortakları ile sektörünün liderlerinden TURCom Teknoloji, Temmuz ayında Bursa'da gerçekleştirdiği toplantıda Bursalı müşterileriyle bir araya geldi.
Bursa'nın tarihi mekanlarından Darülziyafe'de düzenlenen toplantıda "sorunsuz internet, güvenlik ve multimedya çözümleri" üzerine TURCom'un geliştirdiği ürünler tanıtıldı. Sırasıyla Linux Sistem Müdürü Cuma Kurt, Security Müdürü İbrahim Özkan ve Multimedya Ürün Müdürü Mustafa ŞAHİN’in sunumlarını gerçekleştirdiği TRCroot, TRCtv, TRCivr, TRCix ve TRCcallcenter büyük ilgi gördü.

TRCroot: Kurumsal ağ ve iletişim sistemini kurarken ve yönetirken maliyet avantajı sağlayan, Linux tabanlı bütünleşik bir çözümdür.

TRCtv: Her sektörün içerik ihtiyacına göre yapılandırılan TRCtv; tüm içerik aktarımını merkezden uç noktalara IP tabanlı yapı üzerinden ileten bir veri istasyonudur.

TRCivr: Tüm haberleşme gereksinimlerinizi tek bir sistem altında toplayan IP tabanlı, yeni nesil sesli yanıt sistemidir.

TRCix: Açık sistem altyapısı sayesinde mevcut santrallere IP PBX özellikler kazandıran, Türkçe web arayüzü ile yönetimi son derece kolay, ölçeklenebilen TURCom'un yeni nesil haberleşme platformudur.

TRCcallcenter: Yönetimi son derece kolay, donanımsal ve yazılımsal olarak istenilen şekilde yönetilebilen, sınırsız kanal yapısıyla da fiyat avantajı sağlayan bir çağrı merkezi sistemdir.

Etkinliklerimiz - Kurumsal - Turcom