Turcom Ürünler - TRCanket

TRCanket Nedir?

TURCom Teknoloji'nin "Yönetilebilir Anket Çözümü" TRCanket ile müşterinin memnuniyetinin anında ölçümlenmesi hedeflenir. Ürün ve hizmetlerin müşteri tarafında yarattığı memnuniyet yansımasını ölçümlemek, belirli bir konuya özel görüş ve talep toplamak, müşteri sadakatini ölçmek gibi pek çok konuya çözüm sunma hedeflenmektedir.

Anket çözümümüzle birlikte, müşterinin ilgili alan içerisinde (otel, restoran, satış noktası, vs.) var olduğu her aşamada, işleyişten memnuniyetini, kullanıcı dostu ara yüzler üzerinden kolayca yapmasını sağlamayı amaç edinmektedir.

TRCanket ile Neler Yapılabilir

- Müşteri memnuniyetinin ölçümünü kolaylaştırır
- Anlık raporlar sunabilir
- Memnuniyet ya da memnuniyetsizliğin takibini kolaylaştırır
- Tüm lokasyonların memnuniyetini, tek bir merkezi yapıdan takip ve raporlamasını sağlar
- Var olan sistemlerle (otel ön büro yazılımı, yazar kasa, vs) entegrasyon ile doğru zamanda, doğru kişiye, isme özel hitap edecek şekilde sorular yönlendirir
- Boş durumda, digital signage uygulaması mantığında çalışarak, önceden tanımlı imaj ve video görselleri ile kampanya görselleri yayınlanmasını sağlar.
- Periyodik raporlar ile anket sonuçlarını doğru kişilere zamanında ileterek, ilgili karar mekanizmalarının hızlanmasını sağlar.

TRCanket Nasıl Çalışır

TRCanket, cihazın dokunmatik ekranına bir temas olmadığı sürece, kurumun önceden tanımladığı promosyon ve bilgilendirme görsellerinin döndüğü digital signage uygulaması sürecine devam eder. Entegre olunan sistemden gelecek "anket sürecini başlat" sinyali ile ilgili müşterinin adı ve soyadı ile müşteriye özel anket soruları yöneltilir. Yapılan girişlerin ardından, uygulama tekrar kurumun önceden tanımladığı promosyon ve bilgilendirme görsellerinin döndüğü digital signage uygulaması sürecine devam eder.

Yapılan tüm anket girişlerine ait raporlar web tabanlı yazılım üzerinden alınabilir. Anket sonuçları, rapor olarak ilgili kişilere (bölge sorumlusu, restaurant müdürü, vs.) sistem tarafından periyodik olarak e-mail gönderilebilir.

TRCanket Nerelerde Kullanılabilir

- Otel resepsiyon bankoları
- Restoran kasa önleri
- Akaryakıt istasyonları
- Her türlü reklam mecralarında
- Müşteri memnuniyet anketinin konumlanabileceği tüm mecralarda