TURCom Teknoloji

Küreselleşen ve giderek artan rekabet ortamında, bilişim teknolojileri şirketlerin yönetiminde yükselen bir rol oynamaktadır. Bilişim sektörümüzün öncü firmalarından TURCom Teknoloji; 25 yıllık birikimi ile her sektörden kurum ve kuruluşlara, yaratıcı ve katma değeri yüksek bilişim teknolojileri çözümlerini ve desteğini sunmaktadır.
Merkezi İstanbul'da bulunan TURCom, ülkemize yaygın ve her geçen gün sayısı artan şubeleri, servis merkezleri, POP noktaları, veri ve barındırma (co-location) merkezleri ile kuruluşa ve ihtiyaca özel çözüm ve 7/24 servis anlayışı içinde müşterilerinin hizmetindedir. TURCom, büyük bölümü süreklilik arzeden ve binlerce seçkin isimden oluşan müşteri portföyünu devamlı büyütmekte; ülke çapında, on binlerce noktaya, iş ağları ve telekomünikasyon hizmetleri desteğini başarıyla sürdürmektedir.

TURCom, Dünya bilişim teknolojilerinin önde gelen liderleri (CISCO, HP, JUNIPER, MICROSOFT, ORACLE, IBM, DELL, SYMANTEC, CHECK POINT, EMC, vd.) ile çözüm ortağıdır. Aynı zamanda ülkemiz bilişim sektörünün uzman firmaları ile de yakın işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Eğitimli ve üstün deneyimli güçlü kadrosu ile TURCom, pek çok sayıda sertifikasyon ve uzmanlığa sahiptir. Gelişen son teknolojileri yakından takip ederek ISO9001:2008'in prensiplerine uygun hizmet vermekte; müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri; tek muhatap ve marka bağımsız olarak sunmaktadır.

Birbirini tamamlayan kuruluşlardan oluşan TURCom Teknoloji, sürekli güncellenen ve genişleyen bir çözüm yelpazesinde, artan bir pazar payı ile "Tek Noktadan Toplu Teknoloji Çözümleri" sunmaktadır. Grup firmalarından; Telnet Telekom, güçlü iletişim omurgası ve data merkezleri ile internet servis sağlayıcılığı, uydu iletişimi, uzak mesafe telefon hizmetleri, karasal hatlar üzerinden veri iletimi lisanları kapsamında uzman telekom hizmetleri vermektedir. Telnet Danışmanlık firması ise sektörel yazılımlar konusunda uzman hizmetler vermektedir.
Ayrıca; 2008 itibari ile TURCom Teknoloji, "TRC" markalı birçok yazılım ve sistem çözümünü de, TURCom güvencesi ve desteği ile kullanıma sunmuştur.

TURCom, müşterilerinin iş süreçlerinde mobiliteyi yakalamalarını sağlayan mobil ve diğer IT çözümlerini geliştirmeye her geçen gün yenilerini ekleyerek devam edecektir.Başarıya ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile ekip çalışmasının gücüne inanan TURCom, müşteri ve sektörlerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını örgütleyerek, proje kurulumlarını, tüm Türkiye'de gerçekleştirmektedir. Güçlü "Operasyon ve Teknik" grubu, "Satış Sonrası Destek" ekibi ve 7/24 "Help-Desk" hizmeti ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Kurumların kendi iş alanlarına odaklanmasını sağlamak ve böylelikle verimliliklerinin artmasına katkıda bulunmak amacı ile güvenilir ve kalıcı bir işbirliği içinde, yaratıcı ve yenilikçi bir yaklaşımla çalışan TURCom Teknoloji, bilgi teknolojileri çözümleri ile müşterilerinin "Rekabet Üstünlüğünü" güçlendirip, "Karlılık ve Pazar Paylarını" arttırmaya devam etmektedir.