2016

TURCom Teknoloji ve Cisco Öğle Yemekleri Devam Ediyor

HP ve TURCom Teknoloji, 20 Ekim 2015 tarihinde Ritz Carlton Otel'de, çeşitli sektörlerde görev yapan Bilgi İşlem Müdürleri ile öğle yemeği için bir araya geldi.

2015

TURCom Teknoloji ve HP Konuklarını Öğle Yemeğinde Ağırladı

HP ve TURCom Teknoloji, 20 Ekim 2015 tarihinde Ritz Carlton Otel'de, çeşitli sektörlerde görev yapan Bilgi İşlem Müdürleri ile öğle yemeği için bir araya geldi.

Cisco ile Değişime Hazır mısınız?

Cisco Türkiye'nin "Değişime Hazır mısınız ?" teması ile gerçekleştirilen buluşma toplantısında, elite partner olarak TURCom Teknoloji'de yerini aldı.

XVII. Akademik Bilişim Konferansının Altın Sponsoru TURCom Oldu

Akademik Bilişim Konferansı'nın on yedincisi Anadolu Üniversitesi ev sahipliğinde 04-06 Şubat 2015 tarihleri arasında Eskişehir'de gerçekleşti.

Akaryakıt-Enerji Sektörü Yöneticileri ile Sektörün Bilişim Alanındaki Beklentilerini Konuştuk

TURCom Teknoloji ve Cisco, akaryakıt sektörünün önde gelen firmalarının üst düzey yöneticileri ağırlama fırsatını buldukları Ritz Carlton' öğle yemeğinde bir araya geldi.

IT Yöneticileri ile Öğle Yemeklerimiz Devam Ediyor

TURCom Teknoloji ve Cisco, çeşitli sektörden önde gelen firmalarının üst düzey yöneticilerini keyifli bir öğle yemeği yemek için Park Fora' da ağırladı.

Cisco Connect Türkiye' de Gümüş Sponsor Olduk

Endüstrinin önemli teknoloji etkinliklerinden biri olanİstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleşen ve internetin yeni dönemi olan "Herşeyin İnterneti" konusu ile ayrının dünyasını bugünden nasıl şekillendiğinin bileceğimizin anlatıldığı Cisco Connect Türkiye'de TURCom Teknoloji gümüş sponsor olarak yerini aldı.

TURCom Teknoloji Mais Etkinliğindeydi

TURCom Teknoloji, 10 Ocak 2015 tarihinden Grand Tarabya Oteli' nde gerçekleşen Mais etkinliğindeydi.

TURCom Teknoloji Transist 2015'teydi

19-20 Aralık 2014'te İstanbul Kongre Merkezi' nde gerçekleşen ulaşım kültür ve bilincinin yaygınlaştırılarak geliştirilmesi, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümlerin hayata geçirilmesi amacıyla Transist 2014 Ulaşım Sempozyumu ve Fuarı'nda TURCom Teknoloji'de yerini aldı.

2014

AKADEMİK BİLİŞİM 2014'e TURCom Teknoloji Sponsorluğu

Üniversitelerde bilgi teknolojileri konusunda ilgili grupları bir araya getirerek, bilgi teknolojileri altyapısı, kullanımı, eğitimi ve üretimini tüm boyutlarıyla tanıtmak, tartışmak, tecrübeleri paylaşmak ve ortak politika oluşturmak amaçlarıyla ulusal boyutta düzenlenen Akademik Bilişim 2014 Konferansı bu yıl 5-7 Şubat 2014 tarihleri arasında Mersin Üniversitesi'nde düzenlendi.

Akıllı Çözümler Konya'da

TURCom Teknoloji'nin düzenlediği "Akıllı Çözümler" Juniper ve Microsoft işbirliğiyle bu kez Konya'da gerçekleşti.

AVNET TECHNOLOGY - TURCom Teknoloji Etkinlikleri Devam Ediyor

13 Şubat 2014 tarihinde AVNET TECHNOLOGY ve TURCom Teknoloji'nin düzenlediği Le Meridien Hotel'de gerçekleşen, karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan etkinlikte yeni ürünler, yatırımlar, beraber atılacak adımların yanı sıra yeni yazılımlar ve çözümler hakkında konuşuldu.

Cisco ve TURCom Teknoloji'den Keyifli Öğle Yemeği

Cisco ve TURCom Teknoloji, çeşitli sektörlerde görev yapan müşterilerini 23 Ocak Perşembe günü Gazebo Restaurant'ta organize ettikleri öğle yemeğinde ağırladı.

TURCom Teknoloji ve Cisco Müşterileriyle Buluşmaya Devam Ediyor

27 Mayıs 2013 günü Marriott Şişli Otel'de gerçekleştirilen etkinlikte TURCom ve Cisco müşteriyle görüşüp keyifli öğle yemeği yedi.

TURCom Teknoloji ve Cisco Konuklarını Öğle Yemeğinde Ağırladı

TURCom Teknoloji ve Cisco Sait Halim Paşa Yalısı'nda, çeşitli sektörlerde görev yapan Bilgi İşlem Müdürleri ile öğle yemeği için bir araya geldi.

Microsoft ve TURCom Teknoloji Konuklarını Kahvaltıda Ağırladı

Tek noktadan toplu teknoloji çözümleri sunan TURCom Teknoloji, iş ortağı ve Gold Partneri Microsoft ile birlikte 26 Mart Çarşamba günü Bursa Sheraton Hotel'de düzenledikleri kahvaltıda çeşitli sektörlerde görev yapan bilgi işlem müdürlerini bir araya getirdi.

Microsoft ve TURCom Teknoloji ile Petrol Sektörünün Öncü Firmaları Kahvaltıda Buluştu

Vizyonu ve sistem bütünleştirici kimliği ile uçtan uca çözümler sunan TURCom Teknoloji, iş ortağı ve Gold Partneri olduğu Microsoft ile birlikte Bebek Otel'de düzenlenen kahvaltıda Petrol sektörünün öncü firmaların bilişim teknoloji müdürleri ile bir araya geldi.

TURCom Teknoloji 2013 Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

TURCom Teknoloji Yıllık Değerlendirme Toplantısı 26 Haziran 2014 tarihinde Dedeman Otel'de gerçekleşti.

2013

"TURCom Teknoloji ile Dijital Kampüs" Muğla'da

TURCom Teknoloji tarafından Türkiye genelinde gerçekleştirilen Dijital Kampüs Çözümleri içerikli "TURCom Teknoloji ile Dijital Kampüs" etkinliği 18-19 Mayıs tarihleri arasında Muğla Gökova Yücelen Otel'de gerçekleştirildi.

"Akıllı Çözümler" Ankara'da

TURCom Teknoloji'nin gelenekselleşen "Akıllı Çözümler" etkinliği 16 Mayıs 2013 tarihinde Ankara Bilkent Otel'de gerçekleştirildi.

"Akıllı Çözümler" Yine Antalya'da Tanıtıldı

TURCom Teknoloji'nin geleneksel "Akıllı Çözümler" etkinliği, ilk durağı olan Antalya'da, tekrar katılımcılarıyla buluştu.

"TURCom Teknoloji ile Akıllı Çözümler" Bursa'da

Erişim sağlama, mobil veri iletişimi ve kurumlara yönelik anahtar teslim bilişim çözümleri sunan TURCom Teknoloji "TURCom Teknoloji ile Akıllı Çözümler" etkinliği ile Bursa Hilton'da farklı sektörlerden firmalarla buluştu.

Uluslararası Sağlık Bilişim Zirvesi 2013'ün Altın Sponsoru TURCom Oldu!

Sağlık Bilişim Derneği'nin düzenlediği ve bu yıl da 28-30 Mart tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası Sağlık Bilişim Zirvesi, TURCom'un altın sponsorluğunda amacına ulaştı.

TURCom Teknoloji Akaryakıt ve Enerji Sektörünün Öncü Firmaları ile Akşam Yemeğinde Buluştu

TURCom Teknoloji ve Juniper Networks, akaryakıt ve enerji sektörünün öncü firmalarının bilgi teknolojileri yöneticilerini ağırlama fırsatını buldukları Kuruçeşme MaviBalık'ta akşam yemeğinde biraraya geldi.

TURCom Teknoloji Genel Toplantısı Yapıldı

Her yıl yapılan TURCom Teknoloji "Şirket Genel Toplantısı" 5 Ocak Cumartesi günü gerçekleşti.

Belediyeler, TURCom ve Microsoft İle Bir Aradaydı!

Microsoft'un Gold Partner'ı olan TURCom ve Microsoft'un belediyelere özel düzenliği etkinlik, tüm belediyelerin katılımıyla amacına ulaştı.

Cisco ve TURCom Teknoloji çözümleri, demolarla Swissotel'de belediyelere tanıtıldı.

Belediyelerin teknolojik ihtiyaçlarına yönelik Cisco ve TURCom Teknoloji çözümlerinin tanıtıldığı ve canlı olarak testlerin yapıldığı organizasyon, Swissotel'de yapıldı.

"Akıllı Çözümler" Bursa'daki Firmalarla Buluştu

Anahtar teslim bilişim çözümleri içerikli "TURCom Teknoloji ile Akıllı Çözümler" etkinliğinin bu seferki durağı Bursa oldu.

2012

TURCom Müşterileri Keyifli Bir Öğlen Yemeğinde Bir Aradaydı

TURCom Teknoloji ve Cisco işbirliğiyle düzenlenen bir "Executive Lunch" organizasyonu daha amacına ulaştı.

TURCom'la Akıllı Çözümler Ege'deydi!

TURCom Teknoloji'nin artık gelenekselleşen ve Türkiye genelinde gerçekleştirilen "Akıllı Çözümler" konseptli etkinliğinin bu yıl ki durağı İzmir oldu.

"Akdeniz'de TURCom Teknoloji ile Akıllı Çözümler" Etkinliğinin 2.si Yine Antalya Yapıldı

Ana sponsorunun Cisco Systems, ardından EMC, Avnet, Vmware ve HCS'nin de sponsorluğunu yaptığı katkılardan dolayı ödüle layık görüldü.

2011

Akdeniz'de TURCom Teknoloji

Ana sponsorunun Cisco Systems, ardından EMC, Avnet, Vmware ve HCS'nin de sponsorluğunu yaptığı

Cisco ve TURCom İşbirliği

TURCom Teknoloji'nin Gold Partnerı olduğu Cisco, TURCom müşterileriyle ve TURCom'la bir araya gelerek,

Akademik Bilişim

TURCom Teknoloji'nin de gold sponsor olduğu Akademik Bilişim konferansı 02-04 Şubat 2011 tarihleri arasında gerçekleşti.

Antalya'da Akıllı Çözümler

"Akıllı Çözümler" Bu Defa Antalya'daydı. Gaziantep'ten sonra Antalyalı firmalar da Akıllı Teknoloji toplantısında bir araya geldi.

Turizimde Akıllı Çözümler

TURCom Teknoloji "Akıllı Çözümler"i Gaziantep ve Antalya'dan sonra turizm sektörüne de tanıttı.23 Şubat Çarşamba günü gerçekleşen organizasyonda, çeşitli otel

2010

24 Ağustos 2010 Avnet Emc İftar

TURCom müşterileri EMC ve AVNET ile birlikte düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. 14 Eylül akşamı mehtaplı boğaz manzarasında iftar yemeğinde bir

Akıllı Kent Gaziantep

Tarihin ve Teknolojinin Buluştuğu Kent, Gaziantep'te TURCom'la Teknoloji Rüzgarları Esti! İş ağları ve telekomünikasyon alanındaki hizmetleriyle yurtiçi ve

Beyin Fırtınası Toplantısı

TURCom Teknoloji Çalışanları "2010 TURCom Beyin Fırtınası" toplantısında bir araya geldi. TURCom Teknoloji'nin her yıl yapılan olağan toplantılardan olan ve

Bilişim Teknolojileri 2

TURCom Teknoloji de II. Bilişim Teknolojileri Konferansı'ndaydı! Batman Üniversite'nin artık geleneksel hale gelen "II. Bilişim Teknolojileri Konferansı"na katılan


TURCom Teknoloji, Ödüle Doymuyor!

TURCom Teknoloji, bu yıl da alanının dünya lideri Cisco'nun Commercial Partner Of The Year ödülüne hak kazandı.

Digital Üniversite

TURCom Teknoloji, Türkiye'nin dört bir yanındaki üniversitelerle bir araya gelerek, hem katılımcılara keyifli bir haftasonu yaşattı hem de faydalı çözüm ve teknolojiler hakkında bilgi verdi.


Konya Organizasyonu

TURCom Teknoloji, Konya'da partner olarak çalıştığı Paknet ve özellikle sanallaştırma çözümlerinde uzman olan Avnet ile Temmuz ayında yapılan etkinlik kapsamında Konya'daki


2009

Ankara Seminer

TURCom Teknoloji, Ankara ve İzmir'deki firmaların bilgi işlem yöneticilerine, rutin işlerini nasıl kolaylaştıracaklarını düzenlediği seminerde anlattı.

Avnet Event

14 Eylül akşamı mehtaplı boğaz manzarasında iftar yemeğinde bir araya gelen TURCom müşterileri, veri merkezlerine güç katacak yeni nesil depolama, konsolidasyon, yedekleme ve arşivleme çözümleri hakkında bilgi edindiler.

Irontport Event

Firmaların network yönetimi ve izleme konularındaki bir numaralı asistanı olan TRCmon@udit ile web ve internet güvenliğinin en iyilerden Ironport, 7 Mayıs Perşembe günü her sektörden firma ile buluştu.

Turcom Satış Eğitimi

TURCom Teknoloji, her yıl düzenli olarak gerçekleşen satış eğitimi toplantısını bu yıl da Nippon Hotel'de gerçekleştirdi.


2008

Bursa Toplantısı

Sürekli geliştirdiği çözüm ve iş ortakları ile sektörünün liderlerinden TURCom Teknoloji, Temmuz ayında Bursa'da gerçekleştirdiği toplantıda Bursalı müşterileriyle bir araya geldi.

Yıllık Satış Toplantısı

Her yılın Temmuz ayında yapılan TURCom Teknoloji'nin yıllık olağan satış toplantısı, tüm yönetim kadrosunun yanı sıra bölge müdürlüklerinden gelen Satış Yöneticileri ve Müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti.